Říjen ve ŠD V.

Měsíc říjen byl velmi bohatý, neboť s sebou přinesl spoustu aktivit, kterých se účastníci ŠD zúčastnili. Na počest reginální události Velké pardubické děti vyrobily koně, se kterými soutěžily ve školní tělocvičně. Přihlásili jsme se do charitativního projektu „Čtení pomáhá“, a tak si každý den v době odpočinku čteme knihy. V rámci Jablkového týdne děti vyráběly zvířátka z jablíček. Mimo jiné děti hrály spoustu pohybových her, malovaly si a vyráběly produkty z podzimních přírodnin. Na konci října nás čekala oslava keltského lidového svátku Halloweenu. Děti dlabaly a vyřezávaly dýně.